plastická chirugia online

Exilis – liposukcia ultrazvukom

Exilis je najnovšia metóda v oblasti neinvazívnej liposukcie, ľudovo zvaná aj liposukcia bez skalpela, určená k redukcii prebytočných tukových vankúšikov.

Umožňuje liposukciu aj v problematických partiách tela.

Ako pôsobí Exilis?

Táto metóda efektívne tvaruje postavu u všetkých klientov v oblasti stehien, brucha, ramien a brady. Umožňuje formovanie problematických častí tela k redukcii objemu tukového tkaniva využíva úplne novú revolučnú technológiu. Výsledkom je tiež výrazné zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky

Exilis využíva úplne prelomové a inovatívne postupy, ktoré zaisťujú dosiahnutie vynikajúcich výsledkov ďaka modernému a účelnému riešeniu aplikátorov je zaistená maximálna bezpečnosť pacienta i terapeuta

Exilis pomáha odstrániť prebytočný tuk vďaka trom jedinečným procesom:

  • prienik
  • separácia
  • deaktivácia

Exilis Prienik

Kombinácia vysokofrekvenčnej a mechanickej energie umožňuje ľahší prienik vlnenia do tkaniva, ktoré predtým zostávali rezistentné. EXILIS sa cielene zameriava na hlbšie uložené vrstvy tuku. Aplikátor chladí povrch pokožky, reguluje teplotu na povrchu kože a zaisťuje tak ochranu jemných dermálnych štruktúr.

  • EXILIS je unikátne zariadenie vysielajúce riadené dávky ultrazvukových vĺn a termálnej energie do tkaniva
  • EXILIS dosahuje revolučné výsledky vďaka kombinácii mechanických účinkov vlnenia a rovnomernej excitácii molekúl
  • EXILIS umožňuje presné zameranie, a tým aj rýchle a veľmi efektívne tvarovanie problematických partií
  • EXILIS používa unikátne bezpečnostné prvky

Exilis Deaktivácia

Tukové valy sa z veľkej časti skladajú z metabolicky neaktívnych buniek. Vysokofrekvenčná energia zpôsobuje termálny efekt, ktorý stimuluje bunkový metabolizmus a zrýchľuje najmä lipolytický proces v lokalizovanom tukovom tkanive. Zároveň u niektorých tukových bunkách dochádza k apoptóze = riadený zánik buniek a ich rozpadu na jednotlivé častice. Poklesom množstva tukových buniek – adipoytov a zmenšením ich objemu, dochádza k výraznej redukcii tukovej vrstvy ako takej.

Exilis Separácia

Ultrazvukové vlny EXILIS uvolňujú fibrotické tukové štruktúry a spôsobujú rozklad obrannej formácie tukových lobulov na samostatné jednotky. Takto exponované bunky sú vzájomne viac izolované a prístupnejšie ďalším terapeutickým účinkom.

Leave a reply